O nás

Naše půjčovna koloběžek je jeden z produktů soukromého informačního centra Infoshop Vejměnek, které bylo založeno na jaře roku 2011. Vzniklo na základě našich cestovatelských zkušeností s fungováním informačních center nejen v Česku a Evropě, ale především v asijských zemích a v Oceánii, kde infocentra fungují na poněkud jiné bázi než u nás.

Nejsme sponzorováni z žádných dotací ani fondů Evropské unie. Razíme názor, že služba si na sebe musí umět vydělat sama, aby dobře fungovala. Tato vize se nám potvrdila hned první sezonu, kdy jsme díky Vám, našim spokojeným zákazníkům, vyhráli v soutěži o nejlepší informační centrum Libereckého kraje pořádanou Asociací turistických informačních center a Deníkem.cz.

Když jsme poprvé uviděli postaršího pána jezdit v horách na koloběžce, byli jsme více než skeptičtí a pomysleli jsme si jen, že to je jen další projev toho, že lidé už nevědí co vymyslet. Nicméně jsme se nedlouho poté na veletrhu For bikes s koloběžkami Kostka setkali a na místě je vyzkoušeli. Ihned nás jízda na koloběžce uchvátila a náš názor se v tu chvíli zcela proměnil. V podstatě vzápětí jsme se rozhodli zrealizovat půjčovnu těchto skvělých koloběžek.

Naše domovské stanoviště se nachází v areálu Boučkova statku na Malé Skále a k tomu provozujeme ještě pět dalších stanovišť (Dolánky, Frýdštejn, Besedice a 2x Jičín).

V půjčovně máme zastoupeno několik výrobců koloběžek. Největší část však tvoří české koloběžky značky Kostka. Od tohoto výrobce nabízíme modely Kid, Street, Twenty a Tour. V menším množství jsou poté zastoupeny modely českých koloběžek Yedoo, Morxes, Mibo a finských Kickbike.

Součástí půjčovny na Malé Skále je také testcentrum a prodejna koloběžek.

Chcete si užít fajn výlet letní den?

Veškeré dotazy ohledně vybavení a cen Vám rádi sdělíme na telefonu +420773233550 nebo e-mailu nebo přímo v našem infocentru v Boučkově statku na Malé Skále.

Napište nám

 • Adresa

  Vranové I. díl č.p. 12
  468 31 Malá Skála
 • Telefon

  +420 773 233 550
 • E-mail

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Joomla SEF URLs by Artio